_MG_4097-Edit-2.jpg
 

MAKE YOUR EVENT UNFORGETTABLE

 

ILLEGAL BAR CATERING

RUM TASTE # MIXOLOGY # COCKTAILS CATERING

REZERVUJTE SI SVŮJ DEN

Zašlete nám email a nebo nás kontaktujte přímo na telefonním čísle

+420 775 989 722

KOKTEJLY U VÁS

SVATBA × NAROZENINY × VÝROČÍ × ZAHRADNÍ PÁRTY × PLES ×MEETING-BREEFING-BRAINSTORMING /FIREMNÍ VEČÍREK/ × FESTIVAL × SLAVNOSTI × KONCERT 

 

Na všechny tyto akce a nejen na ně, rádi přijedeme a uděláme vše pro to, aby se váš Den "D" stal výjmečným. Obohatíme vaše oslavy našim koktejlovým uměním. 

Připravíme koktejlové menu podle vašich představ. Sladíme bar i koktejly do vašeho tématu.

Jsme banda nadšenců, kteří svojí práci milují a proto se nebráníme ničemu :) A to již 19let, naše zkušenosti můžete pocítit v našich drincích, které připravujeme ze srdce a hlavně z těch nejlepších surovin.

 Přijedeme s mobilním barem a kompletním barovým vybavením. Zkrátka jsem schopni zajistit kompletní barový a nápojový catering pro jakoukoliv vaši akci.

RUMY Z BLÍZKA

 

Naše rumotéka Vám nabízí exkluzivní sbírku rumů. Pravý rum patří bezesporu mezi moderní ušlechtilé nápoje, a proto jsme pro Vás připravili unikátní sbírku rumů nejen ze centrální a Jižní Ameriky, kterou  máte možnost s námi nejen ochutnat, ale i se o ní něco dozvědět od našich propitých (proškolených) rumových barmanů. Překvapíme Vás rumy ze zemí, o jejichž rumovém umu jste zajisté ještě neslyšeli.

Ochutnávka může být součástí nabídky našeho baru /NEŘÍZENÁ/, ale hlavně se s námi můžete na několik hodin potopit do chutí středoamerických tónů a chutí díky řízené ochutnávce, kterou vám náš rumový muž sestaví na míru. Neváhejte zavolat přímo jemu Jiří Vítek tel.: +420 775 989 722

rumiky.jpg

Řízené rumové degustace jsou určeny pro skupinky lidí (5 - 30 osob). Účastníci se seznámí s historií a výrobou rumů a dozví se jak správně rum degustovat. Ukážeme vám nové propojení rumů s /to je překvapení/. I rum se dá skvěle snoubit. Součástí ochutnávky je vždy prezentace a degustace vybraných vzorků rumů.

Neřízené rumové degustace jsou určeny pro větší skupinky lidí (30 a více osob). Pro účastníky této degustace je po celou dobu k dispozici rumový bar s barmanem, který prezentuje vybrané vzorky rumů přímo na baru.

BAROVÁ ŠKOLIČKA

COCKTAIL WORKSHOP 

 

 

barová škola, barmanský tréning, barmanské poradenství, sestavování barového menu

 

ČOČKOU NAŠICH A VAŠICH TELEFONŮ

 

Líbí se vám ty krásné fotky od profesionálních fotografů? A vypadá váš drink stejně jako na té fotce? :) My si myslíme, že tyto profesionální fotografie patří do časopisů a knížek. A proto jsme se rozhodli vám ukázat jak to děláme doopravdy, bez retuší. Protože i naše drinky jsou opravdové a bez retuší. Nahlédněte na náš INSTAGRAM @illegalznojmo, přidejte se k nám a foťte s námi #illegalznojmo