ILLEGAL BAR

Toužíte po gastronomickém zážitku a příjemně stráveném čase? Potom navštivte restauraci s koktejlový barem ILLEGAL BAR, která vás potěší příjemnou a přátelskou atmosférou.

Vyhovíme téměř každému vašemu přání:

  • Vaříme moderní kuchyni s úctou k tradičním českým receptům našich babiček
  • Namícháme Vám z pestré palety originálních alkoholických i nealkoholických koktejlů
  • Vybetete si z pestré nabídkystředoamerických rumů
  • Pro vaše rodinné či firemní akce nabízíme koktejlový catering

Oddělené kuřácké a nekuřácké prostory jsou naprostou samozřejmostí.

V letních měsících potěšíme milovníky venkovního posezením naší zahrádkou ve dvoře, ale srdečně vás zveme i do naší zimní zahrady, která je pro vás připravena po celý rok. 

NAŠE KUCHYNĚ

Filozofií naší kuchyně je jednoduše čerstvost. Vybíráme pro vás sezónní potraviny, které jsou typické pro dané roční období. Aby jste si mohli vychutnat tu originální chuť a vůní, kterou vám dají pouze čerstvé potraviny, obměňujeme náš jídelní lístek 4x do roka. Každý den pro vás připravujeme denní nabídku jídel, kterou najdete na našich tabulích.

Zaměřujeme se hlavně na zážitek z výborného jídla, tak přijdťe ochutnat a uvidíte sami.

 

NÁŠ KOKTEJLOVÝ BAR

Hlavní doménou Illegal baru jsou rozhodně koktejly, které jsou připravovány pouze z prémiových alkoholů. Člověk se učí celý život a proto nezahálíme a hledáme a učíme se nové, novější a nejnovější trendy a ty šíříme dál mezi vás. A pro ty, co zrovna nemohou alkohol, nezoufejte a ochutnejte naše domácí limonády, které si  si připravujeme od základu sami. 

 

NAŠE RHUMÉRIE

Naše rumotéka Vám nabízí exkluzivní sbírku rumů. Pravý rum patří bezesporu mezi moderní ušlechtilé nápoje, a proto jsme pro Vás připravili unikátní sbírku rumů ze centrální a Jižní Ameriky, kterou máte možnost v našem podniku nejen ochutnat, ale i se o ní něco dozvědět od našich propitých (proškolených) rumových barmanů.

DOPORUČUJEME VÁM NAŠI ŘÍZENOU OCHUTNÁVKU RUMŮ, KTEROU VÁM SESTAVÍME NA MÍRU.

NUTNÁ PŘEDOBJEDNÁVKA (tel. 775 989 722)